Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O nás

Jak to všechno začalo? 

 

O nás:

Radek a Bohdana

 

Spolu s přítelkyní a souhry několika příjemných náhod nás svedla k přátelství a profesionální spolupráci s dlouholetým a ryze českým výrobcem těchto krásných pomocníků do kuchyně a pro domov rodinou Smolíkových.

Touto spoluprací vytváříme přímý prodej mezi českým výrobcem a spotřebitelem. Do této chvíle Vám bylo přístupné zboží pouze v omezeném množství - my to pro Vás měníme. Jsme pyšní, že jsme se stali výhradním prodejcem těchto tradičních českých výrobků.

Chceme nabídnout českou kvalitu, která má tradici, jak ve výrobě, tak v použití daného produktu v nám známé národní kultuře domácího, ale i profesionálního pečení a vaření.

 

Kvalita:

Výrobky, které firma Smolík vyrábí a následně my prodáváme, jsou z kvalitních pocínovaných, nerezových a poteflonovaných materiálů, vyrobené v České Republice oceněné ochranou známkou „ČESKÝ VÝROBEK“ . Držitel osvědčení firma Smolík splnil veškeré požadavky k tomuto udělení a my můžeme hrdě nabízet tuto kvalitu s tím, že Vy ji oceniníte při své pečící tvorbě. 

 

 

 

 

Těšíme se na Vaše objednávky. Radek a Bohdana 

 

Přidáno: 23.05.2018

Ověřený zákazník

  •  dodací lhůta
  •  přehlednost obchodu
  •  kvalita komunikace

 

Pro:

Okamžité vyřízení objednávky.

 

Přidáno: 18.03.2018

Ověřený zákazník

  •  dodací lhůta
  •  přehlednost obchodu
  •  kvalita komunikace

velice rychlé vyřízeí